Mamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku budownictwa prefabrykowanego, znamy potrzeby producentów budujących w technologii panelowej 2D oraz modułowej 3D. Specjalizujemy się w technologiach opartych na szkielecie drewnianym i stalowym. Naszym celem jest optymalizacja budownictwa prefabrykowanego.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące unowocześnienia serwisu i poprawy jego funkcjonowania. Naszą ambicją jest dostarczenie narzędzi idealnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Jeśli masz sugestie, napisz do nas na adres dok@neweter.com – skontaktujemy się z Tobą i rozważymy Twoją propozycję.

Nasza misja

Optymalizacja procesów ofertowo-zakupowych w celu obniżenia kosztów budowy.

Dla dostawców

Zapraszamy dostawców, którzy doceniają potencjał budownictwa prefabrykowanego, szanują potrzeby producentów domów i są zainteresowani długofalową współpracą, która uwzględnia priorytet ciągłej produkcji domów oraz oferty dopasowane do stałych, dużych odbiorów.

Dla producentów domów

Oferujemy dostęp do szerokiego rynku dostawców, możliwość utylizacji pozostałych zapasów magazynowych, uzupełnianie oferty innych producentów domów oraz nawiązywanie współpracy z podwykonawcami. Neweter umożliwia składanie zapytań do dystrybucji grupy producentów, łącząc wspólne potrzeby i zasoby.

Cennik i pakiety

Cennik pakietów można znaleźć na tej stronie, natomiast ich opis znajduje się tutaj.