Site icon neweter

Opis pakietów

Neweter.com jest przestrzenią dla profesjonalnego rynku budownictwa prefabrykowanego i tylko dla tego typu rynku dlatego jeśli Twój biznes nie jest skoncentrowany na tym wymagającym solidności i długoterminowego myślenia rynku nie jest to miejsce dla Ciebie.

Jeśli znalazłeś się tutaj swiadomie w skróce przedstawiamy ofertę pakietów przygotowanych dla różnych potrzeb.

Serwis neweter łączy najlepsze cechy mediów społecznościowych z najlepszymi praktykami portali ogłoszeniowych. Nowe usługi jak możliwość wyboru widoczności ogłoszenia chroniąca prywatność zapytania lub oferty czy edycja odległości zapytania z mapą pokazującą siedzibę oferenta usprawniają proces łączenia biznesów, a to tylko niektóre cechy serwisu, więcej znajdziesz w sekcji Oferta Pakiety. 

Wybierz pakiet dopasowany do potrzeb Twojego biznesu

Biznes; najlepszy dla firm działających lokalnie szukających nowych klientów, ale oszczędzających koszty i nie wiążących dużych planów z rozwojem rynku prefabrykowanego.

Biznes Plus; dopasowany dla firm widzących potencjał rynku Prefab, ale działających lokalnie. Dobre rozwiązanie dla hurtowni działających lokalnie w obszarze producentów domów, firm świadczących usługi w zakresie przygotowania inwestycji, prac ziemnych, instalacji

Biznes Premium; stworzony dla firm znających potencjał i skoncentrowanych na rynku Prefab, chcących rozwijać się na szerokim obszarze i docierać do dużej części rynku, świetne rozwiązanie dla dużych hurtowni budowlanych, firm transportowych, firm świadczących usługi w dużej odległości od siedziby firmy itp.

Producent Prefab; serwis ma pomóc w biznesie producentom domów, a ten pakiet jest tego dowodem. To specjalnie przygotowana oferta, która ma pomóc producentom realizować swoje plany rozwojowe, optymalizować gospodarkę magazynową i obniżać koszty.

Biznes Max; dla sieci handlowych i firm o zasięgu ogólnopolskim, specjalne rozwiązanie dla największych graczy na rynku, w tym mproducentów Prefab.

Exit mobile version